OWE WESSBOHN. Gatumotiv. Olj apå pannå. Signerad Wess och daterad -49.

43292. OWE WESSBOHN. Gatumotiv. Olj apå pannå. Signerad Wess och daterad -49.

31x39 cm.

Owe Wessbohn (1913–1996)

Gör en kostnadsfri värdering!

31x39 cm.

Owe Wessbohn (1913–1996)

Antal besök: 1 603