CHAMPAGNEGLAS, 6 st, samt LJUSSTAKAR, ett par, "Prince", Göran Wärff Kosta Boda.

432922. CHAMPAGNEGLAS, 6 st, samt LJUSSTAKAR, ett par, "Prince", Göran Wärff Kosta Boda.

Glas höjd 22 cm (ett glas signerat och etikettmärkt).
Ljusstakar signerade höjd 28 cm.

Nagg på en ljusstake.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nagg på en ljusstake.

Antal besök: 2 091