ALBIN AMELIN. Båtar vid Vinga fyr, färglitografi, signerad och numrerad 91/310.

432816. ALBIN AMELIN. Båtar vid Vinga fyr, färglitografi, signerad och numrerad 91/310.

Bildyta 60 x 75 cm.

ej examinerad ur ram.

Albin Amelin (1902–1975)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 60 x 75 cm.

ej examinerad ur ram.

Albin Amelin (1902–1975)

Antal besök: 1 381