KORGSTOL, 1900-tal.

KORGSTOL, 1900-tal.
432787. KORGSTOL, 1900-tal.

Med dyna i tyg.
Rygghöjd 88 cm, bredd 68 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
432787. KORGSTOL, 1900-tal.

Med dyna i tyg.
Rygghöjd 88 cm, bredd 68 cm.

Slitage.

Antal besök: 971