SKÅP, teak, "Bangkok", Yngve Ekström, Westbergs möbler AB, Tranås, 1950-tal.

432764. SKÅP, teak, "Bangkok", Yngve Ekström, Westbergs möbler AB, Tranås, 1950-tal.

Höjd 162 cm, bredd 120 cm, djup 46 cm.

Ytslitage samt smärre träskada på insidan av en dörr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 8 661