HATTAR, 14 st, bland annat Nordiska Kompaniet och Wigéns.

432705. HATTAR, 14 st, bland annat Nordiska Kompaniet och Wigéns.

Mestadels damhattar.

Slitage, fläckar, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mestadels damhattar.

Slitage, fläckar, skador.

Antal besök: 927