Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Silver & Metall
Övriga metallföremål
TEKÖK med rechaud, nysilver, stämplad, Guldsmedsbolaget AB NS 98.
43270. TEKÖK med rechaud, nysilver, stämplad, Guldsmedsbolaget AB NS 98.
Total höjd 38 cm.
Smärre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Total höjd 38 cm.
Smärre slitage.
Auktionshuset Kolonn
2 145