TURE LAGERVALL. olja på pannå, signerad.

432684. TURE LAGERVALL. olja på pannå, signerad.

Landskap. Ca 61 x 73 cm.

Möjligen någon repa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Landskap. Ca 61 x 73 cm.

Möjligen någon repa.

Antal besök: 1 226