SIGVARD BERNADOTTE. Ljusstakar, ett par, nysilver.

432678. SIGVARD BERNADOTTE. Ljusstakar, ett par, nysilver.

Höjd 13 cm.

Bruksslitage, mindre repor.

Sigvard Bernadotte (1907–2002)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 13 cm.

Bruksslitage, mindre repor.

Antal besök: 3 505