ZAMY STEYNOWITZ. Figurscen, färglitografi, signerad och numrerad 256/275.

432674. ZAMY STEYNOWITZ. Figurscen, färglitografi, signerad och numrerad 256/275.

Bladmått 73 x 52 cm.

ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått 73 x 52 cm.

ej examinerad ur ram.

Antal besök: 929