TOALETTBORD, Art Deco stil.

432605. TOALETTBORD, Art Deco stil.

Toalettbord, alm med svart glashylla.
Bredd 105 cm
Djup 38 cm
Höjd 70 cm, tot med spegel 130 cm.

Bruksslitage, stötmärke, fläckar, mindre fanersläpp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 105 cm
Djup 38 cm

Antal besök: 673