VYKORT en låda, ca 950 st. samt 4 album, 1900-tal.

432559. VYKORT en låda, ca 950 st. samt 4 album, 1900-tal.

Obs, album tomma.
Se fotograferad lista.
Oskrivna och skrivna. Sverige och utlandet samt julkort.

Slitage. Ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obs, album tomma.
Se fotograferad lista.

Slitage. Ej genomgånget.

Antal besök: 693