MARCEL GENAY. "Onirobestaire", färgetsning, signerad samt numrerad 13/30.

432446. MARCEL GENAY. "Onirobestaire", färgetsning, signerad samt numrerad 13/30.

Blad ca 65 x 50 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blad ca 65 x 50 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 635