SAMLING ORDNAR, MEDALJER OCH KNIV, 19 delar, 1900-tal.

432437. SAMLING ORDNAR, MEDALJER OCH KNIV, 19 delar, 1900-tal.

Olika ordnar, medaljer samt mindre kniv. Knivens längd ca 14 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 841