SMYCKEN, 4 delar, delvis förgylld brons, Jorma Laine, Finland.

432421. SMYCKEN, 4 delar, delvis förgylld brons, Jorma Laine, Finland.

Halsbang, längd 66 cm. Örhängen, ett par, höjd ca 35 mm. Armband, längd 19 cm. Ring, justerbar storlek.

Bruksslitage, ringskena något ojämn.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 602