YTTERFODER, Nittsjö, signerad KG, 1900-talets första hälft.

432362. YTTERFODER, Nittsjö, signerad KG, 1900-talets första hälft.

Höjd 16.5 cm. Diameter 18 cm.

Bruksslitage. Invändigt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 16.5 cm. Diameter 18 cm.

Antal besök: 2 084