TAKLAMPA, mässing, möjligen Carl Thore, Granhaga, 1900-talets mitt.

432293. TAKLAMPA, mässing, möjligen Carl Thore, Granhaga, 1900-talets mitt.

Höjd 16 cm
Diameter 24 cm.

Bruksslitage.
Funktion ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 16 cm
Diameter 24 cm.

Bruksslitage.
Funktion ej genomgången.

Antal besök: 540