Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Thelin & Johansson
Konst
Måleri
EINAR CRITEN. Olja på duk, "Frostig morgon", signerad Criten.
432290. EINAR CRITEN. Olja på duk, "Frostig morgon", signerad Criten.
19 x 24 cm.
Smärre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
19 x 24 cm.
Smärre slitage.
7 554