SKRIVBYRÅ, sk snäppare, 1800-talets senare hälft.

432244. SKRIVBYRÅ, sk snäppare, 1800-talets senare hälft.

Längd 106cm
Bredd 49cm
Höjd 106cm.

Smärre ytslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 106cm
Bredd 49cm
Höjd 106cm.

Smärre ytslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 622