JÖRGEN ZETTERQUIST. teckning, signerad samt daterad -68.

432189. JÖRGEN ZETTERQUIST. teckning, signerad samt daterad -68.

Innanför passepartout ca 62 x 42 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 3 648