SIDOEBOARD, "Domi 2", Nils Jonsson, Bra Bohag, Hugo Troeds, Bjärnum, 1950-/60-tal.

432161. SIDOEBOARD, "Domi 2", Nils Jonsson, Bra Bohag, Hugo Troeds, Bjärnum, 1950-/60-tal.

Etikettmärkt, längd 95, djup 40, höjd 97 cm.

Slitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor och märken.

Antal besök: 2 217