OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Motiv med hästar i hage. Olja på duk. Signerad H.Linnet.

432104. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Motiv med hästar i hage. Olja på duk. Signerad H.Linnet.

44 x 66 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

44 x 66 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 657