STOL, Art Déco, 1920-30-tal.

STOL, Art Déco, 1920-30-tal.
4320743. STOL, Art Déco, 1920-30-tal.

Stomme av betsad björk. Rygg med genombuten geometrisk dekor. Sits stoppad och klädd.
Höjd 87cm, sitthöjd ca 47 cm.

Slitage. Märken. Senare klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 87cm, sitthöjd ca 47 cm.

Antal besök: 477