KISTA, allmoge, daterad 1838.

KISTA, allmoge, daterad 1838.
4320436. KISTA, allmoge, daterad 1838.

Originalmålning
Längd 66 cm
Höjd 36 cm
Djup 39 cm.

Bruks- samt åldersrelaterat slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Originalmålning
Längd 66 cm
Höjd 36 cm
Djup 39 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 240