SPEGEL, teak, Dansk design.

SPEGEL, teak, Dansk design.
432024. SPEGEL, teak, Dansk design.

1 st, spegel, höjd 73 cm, bredd 41 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 6 384