SERVIS "PICKNICK", 28 delar. Marianne Westman, Rörstrand.

432018. SERVIS "PICKNICK", 28 delar. Marianne Westman, Rörstrand.

2 kannor, 1 terrin, 1 karott med lock, 1 karott med lock för skirat smör, 8 skålfat (3 olika storlekar), 6 äggkoppar, 2 karotter, 2 burkar med lock, 2 ovala skålfat, 2 rektangulära uppläggningsfat, 1 skärbräda.

Bruksslitage, en kanna med sprickor och värmeskador, en lockknopp med lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 34 385