SPEGEL SAMT VÄGGBORD, rotting, 1900-tal.

4320012. SPEGEL SAMT VÄGGBORD, rotting, 1900-tal.

Spegeln ca 45x45 cm, väggbord höjd ca 28 cm, 40x26 cm.

Slitage, glasskiva med avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 512