MIKROSKOP, Reichert, 1900-tal.

431948. MIKROSKOP, Reichert, 1900-tal.

I originallåda med nyckel. Medföljer extra linser. Mikroskåp höjd ca 29 cm. Låda höjd 34 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage.

Antal besök: 2 217