BORD, 3 st, mässingsunderrede med glasskiva, 1900-talets senare hälft.

43194. BORD, 3 st, mässingsunderrede med glasskiva, 1900-talets senare hälft.

Soffbord, ovalt, längd 98, bredd 56, höjd 43,5 cm.
2 lampbord, längd 44,5, bredd 36,5, höjd 42,5 cm.

Bruksslitage, repor, böjd ringstomme på ovalt bord, mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 318