Garpenhus Auktioner
Konst
Grafik
MARY ANNE ROSE. Komposition. Färglitografi. Signerad. 139/230.
43192. MARY ANNE ROSE. Komposition. Färglitografi. Signerad. 139/230.
31x23,5 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
31x23,5 cm.
Garpenhus Auktioner
975