MAX ERNST. "Hommage à Max Ernst. XX siècle Numéro spèial. hors Abonnement. 1971.

43187. MAX ERNST. "Hommage à Max Ernst. XX siècle Numéro spèial. hors Abonnement. 1971.

Innehåller ett färglitografiskt blad. Osignerad
29x23,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

29x23,5 cm.

Antal besök: 1 030