KLAFFBYRÅ, 1800-tal.

KLAFFBYRÅ, 1800-tal.
431867. KLAFFBYRÅ, 1800-tal.

Längd 94.5, bredd 47.5, höjd 100 cm.

Lucka vid klaffens undersida med trasigt gångjärn. Skador. Slitage. Nyckel saknas, olåst.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
431867. KLAFFBYRÅ, 1800-tal.

Nycklar saknas.

Antal besök: 519