SKRIN, försilvrad koppar, 1800-tal.

431857. SKRIN, försilvrad koppar, 1800-tal.

Orientalisk dekor med människor och djur. Längd 10 cm. Bredd 7.5 cm. Höjd 6 cm.

Bruksslitage. Försilvring med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 931