LEKSAKSBIL, aluminium, 1940/50-talet.

431836. LEKSAKSBIL, aluminium, 1940/50-talet.

Leksaksbil i helgjuten aluminum med däck i vitt trä, rödlackerad med detaljer i silver, okänd tillverkare.
Längd 30 cm.

Bruksslitage, smärre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 30 cm.

Antal besök: 2 956