MÄRKLIN 4 stycken äldre vagnar i Originalkartong. 351, 352, 353J och 354.

431835. MÄRKLIN 4 stycken äldre vagnar i Originalkartong. 351, 352, 353J och 354.

H0 växelström.

Skador och slitage. Delvis tillhörande Originalkartonger. Några buffertar och takventiler saknas. 353J saknar boggier.

Gör en kostnadsfri värdering!

H0 växelström.

Antal besök: 1 255