SUSANNE BECKMAN. Ving, litografi, signerad och daterad 1990.

43182. SUSANNE BECKMAN. Ving, litografi, signerad och daterad 1990.

20 x 20 cm.
Numrerat blad 68/70.

Gör en kostnadsfri värdering!

20 x 20 cm.
Numrerat blad 68/70.

Antal besök: 2 640