Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
RALPH CLAESSON. Aveny de Versailles, olja på pannå, sign.
431814. RALPH CLAESSON. Aveny de Versailles, olja på pannå, sign.
33x41 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
33x41 cm.
Göteborgs Auktionsverk
3 169