STOLAR 4 st, gustaviansk stil etikettmärkta Snille och Smak samt brännmärkt H, 1900-tal.

431755. STOLAR 4 st, gustaviansk stil etikettmärkta Snille och Smak samt brännmärkt H, 1900-tal.

Svenska modellen, grågrön ton, pluggade, lös sits.

"Snille och Smak" är Svenska Akademiens valspråk.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 298