ARBETSLAMPA, Asea Belysning E1297, 1900-talets andra hälft.

431743. ARBETSLAMPA, Asea Belysning E1297, 1900-talets andra hälft.

Märkt A 38860.
Höjd ca 42 cm.

Lättare bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkt A 38860.
Höjd ca 42 cm.

Lättare bruksslitage.

Antal besök: 1 258