KERAMIKFÖREMÅL, 19 delar, keramik, Arvika bl.a. Hilma Persson-Hjelm.

43172. KERAMIKFÖREMÅL, 19 delar, keramik, Arvika bl.a. Hilma Persson-Hjelm.

Fruktservis, 7 delar, Hilma Persson-Hjelm, skål höjd ca 10 cm.

Bruksslitage, skål med lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 365