SPEGELLAMPETT, rokokostil, 1900-tal.

431717. SPEGELLAMPETT, rokokostil, 1900-tal.

Höjd ca 52 cm.

Slitage, glas med fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 52 cm.

Slitage, glas med fläckar.

Antal besök: 758