OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Byst av troligen Gustav Vasa, gips, osignerad.

431665. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Byst av troligen Gustav Vasa, gips, osignerad.

Höjd ca 47 cm.

Slitage, skador, retuscher.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 47 cm.

Slitage, skador, retuscher.

Antal besök: 1 458