SÅSSKÅL, silver, CG Hallberg.

SÅSSKÅL, silver, CG Hallberg.
4316500. SÅSSKÅL, silver, CG Hallberg.

Med kattfot och svensk kontrollstämpel.
Otydlig årsstämpel.
Diameter: 19 cm, höjd: 11 cm
Total vikt: 501 gram.

Bruksslitage, smärre märken.

Tema

Det dukade bordet - Midsommar

Gör en kostnadsfri värdering!

Otydlig årsstämpel.
Diameter: 19 cm, höjd: 11 cm
Total vikt: 501 gram.

Bruksslitage, smärre märken.

Tema

Det dukade bordet - Midsommar

Antal besök: 303