SOLVEIG NORRMAN. "Skänninge bilder: Brandstationen". Akvarell, signerad och daterad -78.

431623. SOLVEIG NORRMAN. "Skänninge bilder: Brandstationen". Akvarell, signerad och daterad -78.

Ca. 38x28 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 38x28 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 720