SOCKERSTRÖARE, silver, troligen Johann Kurz, Hanau, 18/1900-tal.

431622. SOCKERSTRÖARE, silver, troligen Johann Kurz, Hanau, 18/1900-tal.

Invändigt förgylld.
Höjd 19,5 cm, vikt 277 gram.

Bruks och åldersslitage, mindre buckla.

Gör en kostnadsfri värdering!

Invändigt förgylld.
Höjd 19,5 cm, vikt 277 gram.

Antal besök: 1 533