SKRIVBORD, sengustaviansk stil, 1900-tal.

431539. SKRIVBORD, sengustaviansk stil, 1900-tal.

Mahogny, längd ca. 148, bredd 78, höjd 77 cm.

Slitage, repor, slagmärken, skiva med skador.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 589