PELARBORD, 1800-talets andra hälft.

431489. PELARBORD, 1800-talets andra hälft.

Lövträ och rotfaner. Tredelad pelarfot. Längd 64. Bredd 47. Höjd 72 cm.

Slitage. Mindre torrsprickor. Något instabilt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 486