SKÅL, K Andersson, POKAL, C. G Hallberg, silver, 1920.

431440. SKÅL, K Andersson, POKAL, C. G Hallberg, silver, 1920.

Skålens diameter ca 9,5 cm , pokalens höjd ca 7 cm, total vikt ca 100 g.

Slitage, smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, smärre repor.

Antal besök: 1 378