EMIL RUNEFJORD. Olja på duk, signerad.

431402. EMIL RUNEFJORD. Olja på duk, signerad.

Proveniens Carin Nilsons ateljé. Blomstilleben.

Ca. 74x64 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 74x64 cm.

Antal besök: 2 307