NAUTIKA, trä och metall, 1900-talets första hälft.

431380. NAUTIKA, trä och metall, 1900-talets första hälft.

Barometer, mindre lanterna, kompass med mera.

Bruksslitage-hårt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 603